Batman Beyond - Warner Bros Animation

Animovaný Batman Beyond je údajně znovu na pořadu dne

23. 2. 2024
Zdroj náhledu: Warner Bros Animation

Kdo by to ještě dnes čekal! Z ničeho nic se objevil tzv. concept art z nikdy neuskutečněného filmu Batman Beyond, který by mohl být odpovědí Batmana (DC) na filmy se Spider-Verse (Sony, Marvel). Co je ještě lepší: jeden z hlavních tvůrců, kteří byli zapojeni, stále věří, že by se tento projekt mohl uskutečnit. Scénograf Yuhki Demers, člen vizuálního vývojového týmu prvních dvou filmů ze Spider-Verse, nedávno sdílel na Twitteru tři obrázky z neonově prozářené verze Batman Beyond od něho a režiséra Patricka Harpina. Podívejte se na ně níže.

„Před pěti měsíci přišel Patrick Harpin do WB Pictures a DC Official a představil nám animovaný film Batman Beyond,“ napsal Demers o této prezentaci. Ta by se, pokud by následovala původní animovaný seriál, pravděpodobně točila kolem Batmana z futuristického Neo-Gothamu, Terryho McGinnise, který byl vychováván Brucem Waynem.

Takže to není definitivní ne. Všechny oči teď spočívají na spolu výkonnému řediteli DC Studios, Jamesi Gunnovi, zda animovaný film Batman Beyond, připomínající neodolatelnou kombinaci Blade Runner a Across the Spider-Verse, dostane zelenou. Gunn je momentálně zaneprázdněn přípravami na natáčení Superman: Legacy, prvního dílu jeho nového filmového vesmíru DC. Nový film o Supermanovi, s Davidem Corenswetem v roli Muže z oceli, odstartuje DCU Chapter One: Gods and Monsters v červenci 2025.

A víte, co to vlastně Batman Beyond neboli Batman of the Future je? Jde o americký animovaný televizní seriál vytvořený společností Warner Bros. Animation (pamětníci na něj mohli koukat na TV Nova před dvaceti lety). Původně byl vysílán od roku 1999 do roku 2001. Příběh se odehrává ve futuristickém světě v Gotham City, kde Bruce Wayne, původní Batman, již není schopen výkonu superhrdinských povinností. Hlavním hrdinou je Terry McGinnis, teenager, který se stane novým Batmanem poté, co objeví tajemství kolem Bruce Waynea. Terry má k dispozici pokročilý oblek a technologii, kterou mu poskytne Wayne, a stává se ochráncem futuristického Neo-Gothamu. Seriál byl ceněný pro svůj temný tón, inovativní design a příběh, který rozvíjel Batmanovu mytologii do nových směrů.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.