Blade Runner 2033 Labyrint – logiášek

Byl oznámen Blade Runner 2033: Labyrinth

30. 6. 2023
Zdroj náhledu: Annapurna Interactive

Od vydání Blade Runnera od studia Westwood z roku 1997 uplynulo 25 let. Jednalo se o spin-off původního snímku z roku 1982. Hráli jste za Raye McCoye, Blade Runnera, který byl pověřen zjištěním příčiny série vražd zvířat spojených s replikanty. Jednalo se o skvělý počin, který byl technicky vynikající a na svou dobu mimořádně ambiciózní. Později v roce 2019 byl původní titul vylepšen a nyní je k dispozici za 8,19 eur: nicméně není tak dobrý jako originál.

Původní Blade Runner však není hlavním tématem článku. Annapurna Interactive na včerejší prezentaci představila své ambiciózní cíle, na které se vyplatí počkat. Oznámili vydání hry Stray – jejíž recenzi naleznete zde –, roztomilé adventury pro Xbox, v níž hrajete za roztomilou kočičku, a také vývoj nové verze hry zasazené do světa Blade Runnera, což je fantastická zpráva.

Blade Runner 2033: Labyrint je nový projekt z tohoto univerza, který se odehrává mezi událostmi prvního filmu a Blade Runnerem 2049. Pozoruhodné je, že půjde o první titul společnosti Annapurna, který bude produkovat zcela sama. Odehrává se po událostech The Blackout, jaderném výbuchu nad Los Angeles, při němž byly zničeny servery výrobce replikantů Tyrell Corporation.

Bohužel o projektu Blade Runner 2033: Labyrint máme pouze tyto informace. Nicméně Anapurna na profilu hry na Steamu píše, že další podrobnosti budou zveřejněny v následujících měsících. Pokud se tedy řadíte mezi ty, kterým se tento legendární kousek líbil, přidejte si jej do seznamu přání již nyní, abyste o ně nepřišli.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.