Assassin's Creed Mirage – assassin

Assassin's Creed Mirage vzniká na „objednávku“ fanoušků

15. 1. 2023
 

Ubisoft zrušil několik projektů a rozhodl se věnovat svým velkým značkám, jako je právě Assassin's Creed. U této série bylo oznámeno hned několikadílné pokračování a o tom nejbližším se nám derou na povrch další a další informace. Assassin's Creed Mirage bude prý úspěšný už jenom tím, že se vydává kupředu vstříc fanouškům.

Příběh asasína Basima, kterého jsme mohli vidět už v rámci příběhu AC: Valhalla, nás nyní neposune kupředu, nýbrž se dostaneme o dvacet let zpět do minulosti, kdy byl Basim ještě pouze zlodějíčkem v Bagdádu. Hra ale má být daleko menší, přesto bohatší, mapa má být nahuštěnější a vynikne více asasínských prvků. Nebude tak rozlehlá jako poslední tři velká RPG (Origins, Odyssey a Valhalla), ale dostatečně velká, aby si ji mohl užít každý. Assassin's Creed Mirage má navíc vyjít už někdy během letošního roku, insideři tvrdí, že vysněným měsícem by mohl být prosinec. Stále však nevíme, jestli se dočkáme české lokalizace, Valhalla ji totiž neměla.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.