Scarlet Deer Inn – Eliška

Attu Games pracují na nové hře Scarlet Deer Inn

19. 2. 2021
Zdroj náhledu: attugames.com

Jsou tomu již dva roky, co vyšlo jedinečné Feudal Alloy od malého herního studia Attu Games, které se skládá pouze ze dvou herních nadšenců, a nyní už i manželů. Právě dnes studio oznámilo, že pracují na novém titulu Scarlet Deer Inn, který nám má přiblížit období středověku. Stejně jako Feudal Alloy by se mělo jednat o kreslenou plošinovku v kombinaci s poklidnou adventurou.

Hlavní hrdinka Eliška trpí žalem ze ztráty svým rodičů. Musí se tak přestěhovat k příbuzným, kteří vlastní velký hostinec. Eliška se přes den bude muset vypořádat s prací v hostinci a rušným městem, zatímco v noci ji budou děsit její noční můry. Jak se Eliška popasuje s novým prostředím a cizími lidmi, na to už si musíme počkat. Hra zatím nemá stanovené datum vydání, ale už teď se na ni velmi těšíme.

Zdroj: Attu Games

Scarlet Deer Inn nám slibuje:
  • kombinaci klidné adventury a rychlé plošinovky
  • tradiční animace a ručně kreslenou grafiku
  • realistické středověké zasazení
  • poznávání různých nevšedních lidí a jejich životních osudů
  • prozkoumávání tajuplných zákoutí

Zdroj: Attu Games

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.