Avatar: The Way of Water vypadá na vizuální skvost

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: press.disney.co.uk
Když v roce 2009 vyšel první film Avatar, každý byl hotový z toho skvělého vizuálu, který film nabídl. Byl přece tak propracovaný, že když hrdinové běhali po lesích, rozsvěcela se i světélka pod jejich nohama. Nejvýdělečnější film všech dob si od té doby vyměňuje pozici pouze mezi Avatarem a Avengers: Endgame. Nyní se po dlouhých letech dočkáme pokračování a vypadá to, že James Cameron opět popustil uzdu veškeré fantazii a rozhodl se udělat další pastvu pro oči.
Avatar: The Way of Water totiž v celém teaseru pouze s hudebním doprovodem ukazuje, proč si diváci zamilovali planetu Pandoru, její faunu, flóru a především lid Na´vi. V ukázkách se nyní diváci opět podívají na známé postavy Jakea Sullyho a Neytiri, kteří od porážky lidských těžařů vyzráli a nyní už spolu mají rodinu. Ostatně rodina by měla být hlavním tématem celého filmu (Vin Diesel se údajně NEMÁ objevit).
Podívat se ale nyní poprvé i na vodstvo je určitě výzvou pro všechny. Ostatně v prvním filmu se všechno událo ve vzduchu a na souši. Navíc jde vidět, že lidé přece jen Pandoru neopustili, ale stále na ní pobývají. Uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne, venku je trailer, a to už je teď více, než v co všichni fanoušci Avatara kdy doufali!
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn