Dogmeat náhled

Bethesda a Xbox darovaly 10 000 $ na dobré účely

9. 7. 2021
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

Ve hrách se stávají slavnými i zvířata. Často si k nim ve hře, stejně tak jako ve skutečnosti, vybudujeme určité pouto. Fanoušci a hráči hry Fallout by mohli vyprávět. Německý ovčák Dogmeat byl naším věrným společníkem v několika dílech herní série. Byl to vždy loajální přítel, kvůli kterému bychom se bez váhání nebáli obětovat náš holý život.

Ve Fallout 4 byl Dogmeat vytvořen na základě reálné fenky, která se jmenovala River. River bohužel v červnu zemřela. Jejím majitelem byl Joel Burgess, který je právě jeden z vývojářů studia Bethesda Softworks. Spolupracoval na hře Fallout 3 a Fallout 4.

Na počest fenky River darovaly Xbox a Bethesda 10 000 $ do Montgomery County Humane Society. Tato organizace se soustředí na ochranu opuštěných zvířat. Je financována hlavně z darů a zvířata, která zachraňují, poté také nabízí k adopci. Organizace následně na svém twitteru poděkovala za tento dar.

Zdroj: pcgamer.com

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.