Doom – úvodka 1

Bethesda launcher začne migrovat ke konci dubna

17. 4. 2022
Zdroj náhledu: Bethesda

Je to tady, Bethesda končí provoz svého vlastního herního klienta neboli launcheru a hry z něj převádí na Steam. Tato dříve avizovaná událost už konečně zná přesné datum, kdy se celý proces spustí. Vlastníte-li na Bethesda Launcheru účet, zaškrtněte si v kalendáři den 27. dubna, kdy přesun oficiálně započne. Hráči si svůj obsah budou moct převést až do 11. května, kdy by měl být provoz ukončen. Bethesda.net ovšem nezanikne úplně, ale zůstane aktivní i nadále pro případná pořizování DLC či přístup k určitým předmětům, jako mohou být skiny či mody. S migrací raději neotálejte a proveďte ji pokud možno co nejdříve.

Přesunem se nemyslí pouze zakoupené hry, ale společně s nimi by měl být přenesen také finanční obsah vaší peněženky, kontakty přátel a zřejmě také uložené pozice, i když u nich je možnost, že dojde na manuální kopírování. Více informací o celém procesu a odpovědi na jistě vznikající otázky najdete ve vypracovaném FAQu přímo od Bethesdy.

Zdroj: bethesda.net

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.