Dynasties of India

Age of Empires 2 se rozšíří o nové indické civilizace

17. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Microsoft na svoje hráče snad nikdy nezapomíná. Zatímco nedávno jste v Age of Empires mohli začít řádit s husity, nyní se můžete připravovat na balíček Dynasties of India, ve kterém se hra rozroste o tři nové civilizace.

První jsou Bengálci (ne tygři), se kterými se bude plout často na řekách a brodit se džunglemi. Je zde i unikátní jednotka jménem Tatha, což je robustní vůz schopný útočit na blízko i na dálku. Druhá jsou Drávidové s posíleným námořnictvem. Ti díky tomu mají i jednotku jménem Thirisadai, což je velká loď. A aby toho u nich nebylo málo, mají ještě jednu speciální jednotku, Urumské šermíře. Třetí národ jsou Gurjarové, kteří mají posílenou jízdu, a to natolik, že se umí vyhýbat i nepřátelským útokům.

Nebylo by to Age of Empires, kdyby s novými civilizacemi nepřišly i nové kampaně. Ty budou také tři, Babur, Rajendra a Devapala. V Baburu si zahrajete za Tatary a Hindustánce, v Rajendře za Drávidy a v Devapale za Bengálce. Není nad to, když i po letech můžete hrát svoje milované staré strategie, které se stále rozšiřují.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.