Age of Empires 2 se rozšíří o nové indické civilizace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Microsoft na svoje hráče snad nikdy nezapomíná. Zatímco nedávno jste v Age of Empires mohli začít řádit s husity, nyní se můžete připravovat na balíček Dynasties of India, ve kterém se hra rozroste o tři nové civilizace.
První jsou Bengálci (ne tygři), se kterými se bude plout často na řekách a brodit se džunglemi. Je zde i unikátní jednotka jménem Tatha, což je robustní vůz schopný útočit na blízko i na dálku. Druhá jsou Drávidové s posíleným námořnictvem. Ti díky tomu mají i jednotku jménem Thirisadai, což je velká loď. A aby toho u nich nebylo málo, mají ještě jednu speciální jednotku, Urumské šermíře. Třetí národ jsou Gurjarové, kteří mají posílenou jízdu, a to natolik, že se umí vyhýbat i nepřátelským útokům.
Nebylo by to Age of Empires, kdyby s novými civilizacemi nepřišly i nové kampaně. Ty budou také tři, Babur, Rajendra a Devapala. V Baburu si zahrajete za Tatary a Hindustánce, v Rajendře za Drávidy a v Devapale za Bengálce. Není nad to, když i po letech můžete hrát svoje milované staré strategie, které se stále rozšiřují.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn