Blacktail plný slovanské mytologie se pořádně představil na Gamescomu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Vývojářské studio The Parasight pomalu, ale jistě dodělává hru Blacktail, kterou ukázalo v traileru „A Witch’s Fate“. Vy jako hráč zde budete vytvářet legendu o babě Yaze, mladé dívce obviněné z čarodějnictví a nakonec donucené k exilu. Prožijte si jeden z nejslavnějších slovanských mýtů v jedinečné kombinaci zajímavě propracovaných lukostřeleckých soubojů a temného příběhu zasazeného do jinak pulzujícího pohádkového světa.
Jako mladá dívka Yaga budete mít pouze jednu bojovou zbraň, luk. Ten bude mít různé typy šípů, které budou dělat různé triky a fígle. Dalším prvkem by měla být perspektiva – celou hru uvidíte z očí první osoby, což mi lehce evokuje v hlavě Skyrim, když se snažíte hrát za lukostřelce. Ve hře také budete vařit elixíry, lovit divou zvěř a sbírat suroviny na přežití v lesích.
Čekají nás také boss fighty, skryté poklady a odhalování historie světa. Do toho samozřejmě několik morálních rozhodnutí a hle, skoro další Zaklínač je na světě. Blacktail vyjde 15. prosince 2022 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Tak co, dámy a pánové, stanete se zlou, nebo hodnou čarodějnicí?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn