Ahsoka

Blíží se vydání seriálu Ahsoka, o kterém skoro nic nevíme

22. 11. 2022
Zdroj náhledu: Disney+

Franšíza Star Wars poslední dobou vydává jeden projekt za druhým. Ať už je to Book of Boba Fett, Mandalorian, Obi-Wan, Andor nebo animované seriály jako Příběhy rytířů Jedi nebo Vadná Várka. Nejbližším dalším projektem má být hraný seriál Ahsoka. O legendární bojovnici Jedi, padawance Anakina Skywalkera a jedné z posledních přeživších Jedi známého Rozkazu 66 má vyjít první epizoda už 15. 12. letošního roku.

Hrdinka ztvárněná herečkou Rosarií Dawson se chystá uvést ve vlastním projektu poté, co byla představena v seriálu Mandalorian, ve kterém neuvěřitelně zaválela. Herečce role, byť v jedné epizodě, neuvěřitelně sedla a já si dovedu představit, že seriál ztvárňující populární Ahsoku bude stejně kvalitní. Bohužel nevíme, o čem přesně by seriál měl být, nicméně dle obsazení můžeme alespoň trošku teoretizovat.

Kromě Ahsoky se v seriálu objeví i mandalorianská válečnice Sabine Wren. To znamená, že jsme někde během Klonových válek. Mohli bychom se dočkat příběhu ohledně lodi jménem Stín nebo bychom se mohli podívat do období bitvy o Endor, kdy se právě Sabine Wren a Ahsoka vydaly pátrat po velkoadmirálovi Thrawnovi. V seriálu se má ale objevit i Ezra Bridger, padawan Jediho Kanana Jarruse (ano, uvidíme dalšího šermíře se světelným mečem) a objevit by se měl i Hayden Christensen jako Anakin Skywalker a.k.a. Darth Vader. Brzy se vše dozvíme – doufejme, že se Ahsoka povede, protože seriály zatím balancují na hraně kvality a pouhého vydělávání na franšíze.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.