Battlefield 2024 titulka

Battlefield 2042 oficiálně představen

9. 6. 2021
Zdroj náhledu: EA

Hodinu čekali fanoušci na oficiálním streamu značky Battlefield na trailer nového dílu Battlefield 2042, o němž již předtím na internetu kolovalo množství spekulací a také úniků.

Back to the Future

Nová hra v sérii ponese jméno „Battlefield 2042“ a jistě se jedná o narážku na úplně první Battlefield, který se honosil číslem o stovku menším (odehrával se na bojištích druhé světové války). Po dvou předchozích dílech (Batttlefield 1 a Battlefield V) se tak vrátíme zpět do budoucnosti, konkrétně do budoucnosti poměrně blízké. Trailer na Battlefield 2042 nešetří efekty a bombastičností, i když víme, že se nejedná ještě o reálný gameplay. Trailer však končí jedním datem, a to nedělí 13. června, kdy bychom měli vidět něco z toho, jak se hra bude skutečně hrát. Zatím tedy můžeme podobu hry hádat jen právě z tohoto traileru, když nepočítám již zmíněné leaky. DICE, které nový Battlefield vyvíjí, již před zveřejněním traileru pozvalo některé světové novináře na soukromou událost, kde mimo jiné oznámilo, že hra nebude mít tradiční singleplayerovou kampaň. Místo toho bude příběh vyprávěn formou různých herních módů pro více hráčů.

Na trailer se můžete podívat níže. Těšíte se na moderní zbraně, techniku, rakety, tornáda, či ničení nepřátelských stíhaček během volného pádu? Zní to trochu šíleně, ale rozhodně to může být zajímavé – záleží, jak dobře to všechno vývojáři zpracují.

Zdeněk Samec

Zdeněk rád hrál hry už od dětství. Na gymnáziu spolu se spolužáky vytvářel vlastní hry v GameMakeru. Po menší přestávce se ke hraní vrátil a teď je to jeho hlavní koníček. Jeho vášní jsou hlavně AAA hry s propracovanou grafikou. Rád se vrací i ke starším hrám. Za nejlepší hru všech dob považuje sérii Half-Life, má slabost i pro hry od Blizzardu. V GP by rád pokrýval hardwarovou sekci a přispíval recenzemi a úvahami. Jeho zájmem je i zvláště západní filosofie, klasická řečtina a latina, které studoval na Filozofické fakultě UK.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.