Blue Protocol vyjde s obrovským zpožděním 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Po plánovaném vydání v roce 2023 byla nadcházející akční MMORPG Blue Protocol od Bandai Namco odložena. Blue Protocol, který byl odhalen na The Game Awards 2022, znamená spolupráci mezi japonským herním gigantem Bandai Namco a začínajícím vydavatelem AAA Amazon Games. 

Bandai Namco Studios je zodpovědné za nejnovější tituly, jako je upírský Soulslike Code Vein, sci-fi akční hra Scarlet Nexus a fantasy RPG Tales of Arise. Fanoušci těchto her se těšili na další RPG s názvem Blue Protocol, online multiplayerový zážitek, díky kterému se hráči spojí, aby plnili úkoly, zabíjeli bossy a pořádali společné raidy. 

Na Twitteru Blue Protocol oznámil své japonské datum vydání, jež je naplánované na 14. června 2023. Zároveň odhalil, že západní vydání hry se posouvá na rok 2024. Blue Protocol navíc v příspěvku na svých webových stránkách jako jeden z důvodů nešťastného zpoždění uvedl lokalizační úsilí. Pozitivnější je, že ten samý příspěvek potvrdil uzavřený beta test pro PC naplánovaný na konec tohoto roku. 

Vedle Blue Protocol Bandai Namco Studios také usilovně pracuje na nadcházejícím Tekken 8, jedné z nejočekávanějších bojových her. Vzhledem k tomu, že Mortal Kombat 1 od NetherRealm a Street Fighter 6 od Capcomu přistály letos, je na Bandai Namco vyvíjen určitý tlak, aby držel krok s konkurencí a poskytl vynikající zážitek z Tekkenu. 

Vydavatel Blue Protocol, Amazon Games, se po nevýrazném uvedení New World a zrušení MMO Pána prstenů před několika lety snaží dosáhnout trvalého úspěchu. Nyní, s nedávným úspěchem Lost Ark a čerstvě oznámeným novým MMO Lord of the Rings, by mohl být Blue Protocol dalším krokem správným směrem. Bohužel si fanoušci Bandai Namco na Západě budou muset počkat další rok, než se ponoří do MMO světa Blue Protocol. 

Blue Protocol bude vycházet na PC, PS5 a Xbox Series X|S v roce 2024. 

Zdroj: gamerant.com

Zdroj: igdb.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn