Blue Protocol - úvod

Blue Protocol vyjde s obrovským zpožděním 

24. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Po plánovaném vydání v roce 2023 se nadcházející akční MMORPG Blue Protocol od Bandai Namco odkládá. Titul, který odhalili na The Game Awards 2022, znamená spolupráci mezi japonským herním gigantem Bandai Namco a začínajícím vydavatelem AAA Amazon Games. 

Bandai Namco Studios je zodpovědné za nejnovější tituly, jako je upírský Soulslike Code Vein, sci-fi akční hra Scarlet Nexus a fantasy RPG Tales of Arise. Fanoušci těchto her se těšili na další RPG s názvem Blue Protocol, online multiplayerový zážitek, díky kterému se hráči spojí, aby plnili úkoly, zabíjeli bossy a pořádali společné raidy. 

Na Twitteru hra oznámila své japonské datum vydání, jež je naplánované na 14. června 2023. Zároveň odhalil, že západní vydání hry se posouvá až na rok 2024. Blue Protocol navíc v příspěvku na svých webových stránkách jako jeden z důvodů nešťastného zpoždění uvedl lokalizační úsilí. Pozitivnější je, že ten samý příspěvek potvrdil uzavřený beta test pro PC naplánovaný na konec tohoto roku. 

Vedle Blue Protocol Bandai Namco Studios také usilovně pracuje na nadcházejícím Tekken 8, jedné z nejočekávanějších bojových her. Vzhledem k tomu, že Mortal Kombat 1 od NetherRealm a Street Fighter 6 od Capcomu přistály letos. Zvedl se vyvíjený tlak na Bandai Namco, aby držel krok s konkurencí a poskytl vynikající zážitek z Tekkenu. 

Vydavatel Amazon Games, se po nevýrazném uvedení New World. A poté zrušením MMO Pána prstenů před několika lety snaží dosáhnout trvalého úspěchu. Nyní, s nedávným úspěchem Lost Ark a čerstvě oznámeným novým MMO Lord of the Rings. Se zdá , že Blue Protocol je dalším krokem správným směrem. Bohužel si fanoušci Bandai Namco na Západě budou muset počkat další rok, než se ponoří do MMO světa Blue Protocol. 

Hra vyjde na PC, PS5 a Xbox Series X|S v roce 2024. 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.