Summer Game Fest - úvodka

Na letošním Summer Game Fest se dočkáme až čtyř velkých oznámení

23. 5. 2023
 

Slíbil to sám pořadatel a moderátor festivalu Geoff Keighley. Vyjádřil se tak v komentáři pro Epic Games. Také řekl, že o celkovém dojmu celé akce může rozhodnout i jediná hra. Dobrou zprávou je, že se mu podařilo pro Summer Game Fest domluvit tři až čtyři velká oznámení, která by nás, všechny hráče, mohla potěšit. Trošku nedůvěryhodně poté zní, že on sám neví, o jaká vlastně půjde.

Loni Fest ovládl The Last of Us Part 1. Geoff Keighley také zdůraznil, že Summer Game Fest nebude v žádném případě suplovat za zrušenou E3. Festival se uskuteční už 8. června. Těžko pak můžeme tipovat, o jaká oznámení by se mohlo vůbec jednat. Ostatně, festival podporují všichni od Activisionu po Xbox. Kdo by si ale nechtěl poslechnout, že vznikne nový Far Cry, nebo vidět první video z nového Zaklínače?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.