WRC - náhled

Uniklo možné datum vydání hry WRC 23

23. 5. 2023
Zdroj náhledu: Nacon

Codemasters a EA oficiálně přebírají licenci na Word Rally Championship od studia KT Racing, jehož poslední hra s názvem WRC Generations vyšla koncem minulého roku. Již delší dobu ale prosakují nové informace o jejím pokračování, které v posledních dnech obohatilo i možné datum vydání.

WRC 23 - leak

Známý leaker pod přezdívkou bilibi-kun na svém účtu na Twitteru zveřejnil informaci, že nové WRC 23 by mělo vyjít 28. července, tedy za přibližně dva měsíce. Nelze samozřejmě ověřit pravost informací, nicméně únik dává velkou naději, že odhalení dalšího virtuálního pokračování šampionátu World Rally Championship je skutečně na spadnutí.

Konkrétně o WRC 23 se leaker bilibi-kun nezmiňuje poprvé. Před časem jsme mohli z jeho úniků vidět i 26 achievementů, které by měl titul obsahovat.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.