Breakwaters náhled

Breakwaters je odloženo téměř o měsíc

10. 11. 2021
Zdroj náhledu: Soaring Pixels Games

Poslední dobou se mi zdá, že píši o odložení různých titulů až moc často. K odloženým hrám se přidává i survival hra s názvem Breakwaters od vývojářského studia Soaring Pixel Games. Tento herní počin měl na Steamu v předběžném přístupu původně vyjít zítra, a to 11. listopadu. Studio ale bohužel oznámilo krátké odložení, a tak se titulu dočkáme až 9. prosince tohoto roku.

„Jsme nadšení, že hráči si užívají naši hru sami i s přáteli při hraní uzavřené beta verze, a velice se těšíme na vydání hry. Nicméně podle zpětné vazby od hráčů, kde nás upozornili na kritický online bug, jsme učinili složité rozhodnutí, a to posunout datum vydání na 9. prosince 2021. Kdybychom hru vydali již tento měsíc, hráči by od nás nedostali tak kvalitní herní zážitek, jaký si doopravdy zaslouží.“ Takhle zní slova Phillipa Heckingera, majitele vývojářského studia Soaring Pixels Games.

O čem Breakwaters je?

Breakwaters si budete moci zahrát kooperativně s kamarády nebo sami. V otevřeném survival světě budete bojovat proti titánům či golemům a také vyrábět různé nástroje nebo třeba lodě. Můžete také prozkoumat obří herní svět kolem vás s jedinečnými biomy.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.