Lies of P – nový alfa trailer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Round8 Studio
U Lies of P od Round8 Studio a Neowiz se nabízí srovnání s temnými fantasy od FromSoftware, a proto si vysloužilo označení typu souls-like. Atmosférická, fantastická interpretace „známého příběhu o Pinocchiovi“ vskutku sklidila mnoho otázek o tom, jaký příběh to bude.
Pokud je tato hra skutečně podobná titulům od FromSoftware, mohou se hráči těšit spíše na podtextovou tradici a environmentální vyprávění, než na vysloveně příběhový zážitek. Zdá se, že největší vliv má na ni hra Bloodborne. Místo výrazně viktoriánského gotického Yharnamu z Bloodborne, je Lies of P zasazeno do éry Belle Époque s vhodně tematickým prostředím, estetikou a zbraněmi nalézající se ve městě Krat.
Dnes byla sdílena první oficiální upoutávka hry Lies of P. Herní upoutávka se soustředí na rychlý boj s řadou různých zbraní v kombinaci lehkých, těžkých a náporových útoků. Pinocchio je schopen blokovat příchozí útoky a reagovat, jakmile je příslušný nepřítel ponechán zranitelným po jeho vlastním kombinačním řetězci.
Lies of P, podobně jako Bloodborne, je vysoce stylizované, aby vyhovovalo surrealistickému fantastickému prostředí. Nepřátelé zobrazení v upoutávce před-alfy hry se zdají být biomechanické povahy, ne nepodobné samotné loutce Pinocchia. Tyto domnělé výtvory jsou pak postaveny proti hráčovi srovnatelně s bloodborneovými davy lovců. Větší a bizarněji vypadající nepřátelé jsou mezitím vyhrazeni pro mini bossy a bossy, jak je vidět v posledních okamžicích ukázky.
lies of p nepřítel
Zdroj: Round8 Studio
Zajímavé je, že herní upoutávka také ukazuje unikátní mechaniku Pinocchiovy mechanické levé ruky. Ta vystřeluje hák, kterými si navíjí nepřátele z protější střechy. Zdá se, že hráči najdou ve hře také nové nástavce na paže à la Sekiro: Shadows Die Twice. Nebo také hák a plamenomet na ruce, který odráží Flamesprayer z Bloodborne.
lies of p Krat
Zdroj: Round8 Studio
Ačkoli Pinocchiův příběh může být z pohledu mnoha fanoušků zvláštním materiálem pro adaptaci hrou ve stylu Souls, Lies of P přesvědčivě podává své ponuré fantasy dobrodružství s touto přehlídkou akčních bojů a skvělých prostředí. Pokud fanoušci FromSoftware zbožňují Bloodborne, pak možná budou chtít sledovat její vývoj, dokud hra za pár let nevyjde.
Vydání hry je aktuálně naplánováno na rok 2023 pro PC, PS5 a Xbox Series X.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn