Do Assassin’s Creed Valhalla míří nový obsah zcela zdarma

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Ubisoft odhalil plán pro nový obsah, který přijde do Assassin’s Creed Valhalla během listopadu a prosince. Jedná se pouze o „nahlédnutí“ s tím, že podrobnější detaily o každé nadcházející aktualizaci se dozvíte později. Již dnes 9. listopadu vypukne první aktualizace 1.4.0 spolu s novou herní aktivitou, nazvanou Tombs of the Fallen. Tato nová aktivita byla již omylem prozrazena minulý týden prostřednictvím dodatků k trofejím na PlayStationu.
Později tohoto týdne začíná časově omezený event Oskoreia Festival, který poběží od 11. listopadu do 2. prosince. Zdá se, že Ubisoft nemá příliš zájem o to, aby nám dodal více podrobností, co přesně event obnáší. Záhady Assassin’s Creed Valhalla pokračují až do prosince, kdy přistane další aktualizace 1.4.1 – nejspíše se bude jednat o menší aktualizaci, o které zatím nemáme žádné informace.
Vývojářům se daří informace držet pod pokličkou, což je možná dobře. Alespoň budeme překvapeni z nadcházejícího obsahu. Fanoušci hry se můžou určitě těšit na spoustu dalšího obsahu a eventů v průběhu příštího roku.
Všechen nový obsah proběhne ve formě aktualizací zdarma. Assassin’s Creed Valhalla je historická akční adventura s prvky RPG v otevřeném světě, která vyšla 10. listopadu 2020 na platformy PC, Xbox a PlayStation.
Zdroj: pcgamer.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn