Destiny 2 – logo

Představuje se The Witch Queen pro Destiny 2

24. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Dnes se Bungie chystá řádně představit další velké rozšíření pro Destiny 2 a ještě před jeho odhalením vydalo 15sekundový trailer. Jak již bylo prozrazeno, významnou postavou tohoto nového dobrodružství bude antagonistka Savathûn, která se díky svým apokalyptickým aktivitám v posledním městě dokázala dostat na seznam potížistů pro většinu strážců. Právě tato Savathûn se v uvedeném traileru bezstarostně koupe ve vodě poseté mrtvolami.

Za zmínku stojí i to, že Savathûn je vysoká celých 21 stop, což je více než dvojnásobek výšky Lady Dimitrescu. Dimitrescu kvůli tomu obsadila druhé místo na žebříčku letošních nejvyšších antagonistů ve hře – měří úctyhodných 9 stop a 6 palců.

Zdroj: igdb.com

Velká prezentace pro Destiny 2 proběhne 24. srpna (dnes) v 18:00 a můžete se na ni připojit na oficiálním twitch kanále Bungie.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.