OPUS Prism Peak – jelen

OPUS: Prism Peak bude další díl ze série

11. 1. 2023
Zdroj náhledu: SIGONO

Pokud patříte mezi milovníky příběhových adventur plných těžkých rozhodnutí i emocionálně nabouchaného příběhu a anime stylizace vám není proti srsti, jistě už jste zaslechli o sérii OPUS vyvíjené tchajwanským studiem SIGONO. Vše odstartovalo prvním dílem s názvem OPUS: The Day We Found Earth, ale do povědomí většiny fanoušků se série dostala až díky OPUS: Echo of Starsong z roku 2021. Tento díl si rychle dokázal podmanit herní kritiky i samotné hráče, a jak se zdá, vývojáři hodlají na předešlý úspěch navázat novým přírůstkem. Bude jím OPUS: Prism Peak, další příběhově napínavé dobrodružství zachycující hledání cesty jednoho ztraceného fotografa v nadpozemské éterické říši.

Abyste odhalili všechna její tajemství a dokázali se vrátit domů, využijete svůj fotoaparát k zachycení prchavých okamžiků. Slogan jasně prozrazuje: „Zachyťte okamžik a pak se naučte odejít.“ Série OPUS je známá svými někdy tvrdými volbami, které budou směřovat zakončení příběhu hned k několika koncům v závislosti na tom, jak dobře či špatně si během své cesty budete počínat. Více detailů nám kromě prvního teaser videa nebylo prozrazeno, a tak si na podrobnosti budeme muset holt počkat o trochu déle. Premisa OPUS: Prism Peak je však tuze zajímavá a v rukou zkušených vývojářů se jistě dokáže vyvinout v další zajímavý zážitek.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.