Bylo odhaleno oficiální datum vydání Gran Turismo 7

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Playstation
V rámci akce Playstation Showcase byla vydaná oficiální ukázka spolu s datem vydání. Na Gran Turismo 7 se můžeme těšit v březnu příštího roku.
Konkrétně Gran Turismo 7 přijede 4. března 2022 na konzole Playstation 4 a Playstation 5. Není překvapením, že série zůstane věrná své exkluzivitě pro konzoli Playstation a tak vydání na jiné platformy očekávat alespoň zatím nemůžeme.
Dobrou zprávou pro všechny fanoušky série je návrat kariérního režimu GT Campaign a rovněž přítomnost i několika okruhů známých ze starších dílů. Mezi ně patří například Trial Mountain nebo High Speed Ring. Kromě toho nabídne Gran Turismo 7 i dynamickou změnu počasí a nemůžeme zapomenout ani na přítomnost foto módu s podporou HDR. Fotografie budeme moci vytvářet na více než 2500 místech ve 43 zemích světa.

Zdroj: Playstation

Vývojáři z Polyphony Digital slibují, že nový díl nabídne realistický zážitek jako nikdy předtím. Budeme tedy velmi zvědaví, kam se Gran Turismo 7 po stránce realismu posune. Samozřejmostí je i vizuální a technická úprava a vylepšování vozidel.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn