Cat Quest Pirates of the Purribean – poklady

Cat Quest: Pirates of the Purribean bude další kočičí dobrodružství

29. 5. 2023
Zdroj náhledu: The Gentlebros

Milovníci rozkošných kočkovitých šelem, zbystřete. Série Cat Quest se už příští rok rozroste o nový díl. Toto akční RPG o objevování kouzelného otevřeného světa se dočká třetího napínavého dobrodružství v ohlášené hře Cat Quest: Pirates of the Purribean, v níž se vydáte na otevřené moře. Titulu se máme dočkat už během roku 2024 na PC a konzole. Zahrajte si za neohroženého purrivatýra a vydejte se do fantastického světa s pirátskou tematikou. Navštivte souostroví Purribean, abyste nalezli dávno ztracený mytický poklad Northern Star. To si však vyžádá bitvu na moři proti pirátskému králi a jeho sebrance Pi-krys. Aby toho nebylo málo, pod hladinou na vás bude číhat daleko více nebezpečí. Chybět nemá ani objevování pevniny různých biomů s hromadou podzemních dungeonů skrývajících nejedno tajemství. Těšit se můžeme na vylepšený soubojový systém s přísnějšími útočnými komby a výměnou zbraní. Titul si zahrajete sami nebo na pomoc přizvete dalšího hráče.

Zdroj: The Gentlebros

Série Cat Quest je známá díky své kouzelné estetice, zábavnému světu plnému pokladů a tajemství i pro své časté slovní hříčky. První díl si srdce hráčů získal už v roce 2017 při záchranné misi unesené sestry hlavního kočičího hrdiny. O dva roky později jsme dostali pokračování s několika inovacemi a možností titulem prosvištět se psím parťákem. Jak se zdá, autoři ze studia The Gentlebros budou na obou dílech stavět a využívat dobře známých mechanik.

Cat Quest: Pirates of the Purribean vyjde v roce 2024 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.