Dreadhunter - náhled

Česká střílečka Dreadhunter se připomíná novým trailerem

25. 9. 2023
Zdroj náhledu: Trickster Arts

Pokud bych měl jmenovat jednu velice slibnou a přitom pohříchu přehlíženou hru, byla by to nepochybně twin-stick střílečka Dreadhunter od pražského týmu Trickster Arts. Skvěle vypadající cyberpunková akce se nyní naštěstí připomíná novým trailerem lákajícím na vydání hry v předběžném přístupu.

Dreadhunter už je ve vývoji více jak tři a půl roku a kromě stylové grafiky a adrenalinových soubojů slibuje i procedurálně generované levely a propracované RPG prvky.

Předběžný přístup bude spuštěn 18. října tohoto roku a nabídne várku 12 příběhových misí. Obsah hry má být poté ještě významně rozšiřován. Tvůrci zatím nemají rozmyšlené přesné datum vydání plné verze, ale mělo by k němu dojít zhruba za rok.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.