Chystá se desková hra Dying Light

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Dying Light 2 je tady s námi necelý měsíc a mezi hráči si získal velkou oblibu. Pokud jste již tuto hororovou survival hru dokončili a přáli byste si trochu netypické pokračování, čtěte dále. Chystá se totiž desková hra na motivy Dying Light.
Dying Light the board game

Zdroj: Glass Cannon Unplugged

V dnešní době roste obliba adaptací videoher do deskové podoby. Toho se chytla i polská firma Glass Cannon Unplugged, která se zaměřuje na vývoj a výrobu deskových her. Jejich prvním počinem je Frostpunk: The Board Game, který si vedl skvěle na Kickstarteru, a nyní probíhají jeho předobjednávky. Taktéž první ohlasy a recenze na Frostpunk jsou velmi pozitivní.

Dying Light: The Board Game

Glass Cannon Unplugged oznámilo, že připravuje deskovou hru na motivy Dying Light. Více informací ale bohužel nemáme. Zatím tedy není zřejmá ani podoba samotné hry či předběžné datum vydání. Dá se ale očekávat, že bude podobně jako u Frostpunku probíhat kampaň na Kickstarteru. Na webových stránkách se můžete přihlásit ke sledování novinek, aby vám žádná nová informace neunikla.
Právě oznámený Dying Light: The Board Game ani Frostpunk: The Board Game nejsou jedinými připravovanými deskovkami v této době. Nedávno svoji kampaň zahájila i hra Deep Rock Galactic: The Board Game, která na Kickstarteru vybrala již desetinásobek původně požadované částky.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn