Cities Skylines II - Cover

Cities: Skylines II bude mít zřejmě odlišný ekonomický systém, který bude více odpovídat realitě

20. 7. 2023
Zdroj náhledu: Paradox Interactive

Nadcházející budovatelská strategie Cities: Skylines II, v níž bude vaším úkolem opět vybudovat prosperující metropoli, zřejmě posune realismus na úplně novou úroveň. Kromě propracovanějšího systému stavění či dopravy nabídne údajně také úplně odlišný ekonomický systém, než tomu bylo u jejího předchůdce z roku 2015.

Zdroj: Paradox Interactive 

Podle všeho končí ty časy, kdy vám k postavení nemocnice či školy postačilo několik desítek či stovek tisíc dolarů. Připravte se na to, že v Cities: Skylines II si tyto služby postavíte o dost dráž. Alespoň tomu napovídá nový obrázek, který zveřejnili vývojáři. Druhý díl bude zřejmě operovat s větším množstvím peněz, čímž se Cities: Skylines II o něco více přiblíží skutečnosti. Například jen pouhá správa policejní stanice vás vyjde na více než milion euro a i taková nemocnice se v některých ohledech dostane na milionové částky, co se provozu týče. V podstatě to tedy znamená, že na rozdíl od jedničky, která operovala v desítkách tisíc, bude Cities: Skylines II operovat v milionech euro.

Díky tomuto systému by mělo celkově Cities: Skylines II působit mnohem více realisticky, a to i co se jiných aspektů týče. Ve vaší metropoli by nyní mělo mít možnost žít mnohem více lidí než v předchozím díle, což samozřejmě taktéž navýší váš nutný rozpočet, s nímž budete muset operovat.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.