Park Beyond AR2

Zachrání nová aktualizace propadající se Park Beyond?

19. 7. 2023
 

Na první pohled se Park Beyond jeví jako příjemný a zábavný budovatelský simulátor, ve kterém budujete vlastní zábavní park. Stavění parku je intuitivní a příjemné. Taktéž zpracování atrakcí se povedlo, a to nejen po stránce vizuální, ale i po audio stránce. Problém, jímž tato hra trpí, jsou technické nedostatky, které ji táhnou tvrdě k zemi. Uživatelské hodnocení hry stále klesá a patrně to byl i jeden z důvodů rychlé reakce vývojářů.„Náš tým nadále pracuje na hlubších vylepšeních vyvážení a opravách chyb ve hře. Stále nasloucháme vaší zpětné vazbě a pilně pracujeme na řešení dalších důležitých aspektů, na kterých vám záleží.“ – Limbic Entertainment. Vývojáři zároveň vyzývají, aby hráči další případné problémy hlásili.

Park Beyond 25

Opravy, které aktualizace přináší, naleznete v bodech níže:

  • Opraveno několik problémů, které způsobovaly pády hry. 
  • Nová aktualizace přináší i zlepšení výkonu. Hra je nyní plynulejší a vylepšení výkonu se projevuje jak ve vykreslování, tak při nastavení DX11.
  • Opraven problém, kvůli kterému se zaměstnanci a návštěvníci zasekli při načítání uložené hry.
  • Chyba, díky které jste mohli za pomoci uložení a načtení hry oddálit bankrot, byla rovněž opravena. Teď už vás nic neochrání. 
  • Proběhlo i vyvážení určitých atrakcí. Tento prvek aktualizace se týká zvláště specifických atrakcí, u nichž byl upraven počet návštěvníků. Limit byl navýšen pro každou úroveň atrakce. 
  • Navýšeny byly rovněž poplatky za využití toalet a bankomatů, které dříve generovaly zanedbatelné částky, i když byly pro správný chod parku opravdu důležité.

Více podrobností o aktualizaci naleznete zde. 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.