Coca-Cola už má také své vlastní herní doplňky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCUF

Na začátku dubna letošního roku byla představena limitovaná edice Coca-Cola Zero Sugar Byte s příchutí pixelů jakožto „zdravější“ náhrada energetických nápojů. Tato edice se konečně začala prodávat a zdá se, že si Coca-Cola schovávala ještě nějaké to překvapení na odstartování prodeje. Ve spolupráci se společností SCUF představila sadu herních doplňků, která se skládá z klávesnice, sluchátek, rozměrné podložky pod myš a herního ovladače. Všechny produkty mají společnou světle fialovou barvu s černými, růžovými a zářivě zelenými prvky… ostatně vychází z designu plechovky Coca-Cola Zero Sugar Byte. Druhým společným znakem je značně přemrštěná pořizovací cena (bez započítaného poplatku za dopravu).

Ovladač Reflex Pro Byte nese cenovku 249,99 dolarů (necelých 6 000 Kč), sluchátka H1 Byte zase 149,99 dolarů (necelých 3 500 Kč), klávesnice Corsair K65 Mini Byte je za 129,99 dolarů (mírně přes 3 000 Kč) a nejlevnější položkou se stává podložka Corsair MM350 Pro Byte za 59,99 dolarů (necelých 1 500 Kč).

Zdroj: SCUF

Bohužel pro nás se jedná o stejnou pohádku jako u zmiňovaného nápoje. Do České republiky si ani jeden z těchto kousků neobjednáte. Pokud tedy nebydlíte v Hongkongu, Číně, Argentině, Kolumbii, Paraguayi, Mexiku či Spojených státech, nechte si rovnou zajít chuť. Nezbývá nám než mít opět oči pro pláč, ale kdybyste se přece jen chtěli dozvědět více podrobností, zamiřte na oficiální stránky.

Zdroj: scufgaming.com/byte

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn