Conan Exiles – úvodka 2

Conan Exiles představuje People of the Dragon Pack

23. 10. 2021
Zdroj náhledu: Funcom

Těžba surovin, craftění výstroje a brnění, stavba opevněného přístřeší, lov divoké zvěře, prohledávání dungeonů, tvrdé bitvy s bossy, shánění otroků, války s jinými hráči a především boj o holý život… to přesně je masivní multiplayer Conan Exiles. Před více než třemi lety se poprvé zapnuly servery a roztodivný svět navštívilo nespočet hráčů lačnících po dobrodružství. Nejnovější rozšíření People of the Dragon opět přináší nějaké novinky, které mají hru ještě více zpestřit pro nové i stávající hráče.

Vývojáři studia Funcom si jsou vědomi popularity svého titulu, a tak se o něj patřičně starají pravidelnými aktualizacemi a přidáváním nového obsahu, placeného obsahu. Za tu dobu se Conan Exiles rozrostl o jedno velké DLC, přidávající do hry zcela novou oblast nebezpečného ostrova, a hned o několik spíše kosmetických balíčků, přesněji o jedenáct. Tyto balíčky do hry přidávají vždy nějaké nové vybavení, jako jsou zbraně, oblečení/brnění, výstroj pro koně nebo nový stavební materiál. Pokud nechcete své obydlí budovat ze základních stavebních prvků, můžete sáhnout po rozšíření přidávajícím japonský styl budov a mnoho dalších. Kromě stavby jsou v balíčkách zahrnuty také různé doplňky interiéru, exteriéru a maleb na tělo.

Zdroj: Funcom

Nový balíček People of the Dragon do hry přidává stavební prvek s texturou středověkých zdí, stejně tak tematické dekorace, brnění, zbraně a postroje na koně. Postavit si tak svůj vlastní Zimohrad už nebude problém. I tento balíček stojí, jako každý jiný, 9,99 € a kromě kosmetických rozšíření v sobě aktualizace obsahuje také úpravu umělé inteligence a opravy různých bugů či jiných technických problémů. Jen pro představu, za všechna rozšíření byste celkem zaplatili 126,88 €, což je přes 3 000 Kč.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.