Crysis Remastered Trilogy zná své datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Všechny tři hry půjdou koupit dohromady v jednom balíčku, ale taktéž i samostatně. Pro počítače získá opět exkluzivitu obchod Epic Games Store.

První vylepšený díl série, Crysis Remastered, vyšel již bezmála před rokem, konkrétně 18. září 2020 pro PC, Playstation, Xbox a Nintendo Switch. V případě PC verze byl pouze jako exkluzivita pro platformu Epic Games Store. Pokud jste však z nějakého důvodu nechtěli titul kupovat na Epicu, budete mít již brzy možnost i na Steamu, kde se Crysis Remastered před měsícem oficiálně objevil s dodatkem „coming soon“. Přesné datum vydání na Steamu nebylo odhaleno, nicméně očekáváme, že se tak stane přesně po roce od uvedení na Epic Games Store, tedy 18. září 2021. Berte tuhle informaci ovšem jen jako náš odhad.

Co ale s jistotou víme, je, že se blíží oficiální vydání zbylých her série, Crysis 2 a Crysis 3 Remastered. Ty přijdou na monitory počítačů 15. října letošního roku a půjdou koupit buď samostatně, nebo v balíčku Crysis Remastered Trilogy, který bude obsahovat všechny tři tituly.
Crysis 2 a Crysis 3 Remastered nabídne značně vylepšené textury, lepší osvětlení, podporu až 4K rozlišení, ray tracing a v případě PC verze i neomezenou snímkovací frekvenci. Na konzolích vylepšené verze díky dynamickému rozlišení poběží v 1080p až 4K při 60 snímcích za vteřinu. Co se Switche týče, tam počítejme s rozlišením 720p a 30 fps v handheld režimu a po připojení dokovací stanice se hodnoty dostanou až na 900p při 30 fps
Crysis Remastered Trilogy bude k dispozici od 15. října 2021 pro PC (exkluzivně pro Epic Games Store), Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch za cenu 49,99 USD/EUR. V případě koupě samostatných dílů to bude 29,99 USD/EUR.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn