Dabing z Lies of P baví internet

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @Liesofp

Pokud jste fanoušky žánru Souls, pravděpodobně už slavíte druhé Vánoce. Nedávno vyšly tituly Thymesia a Steelrising, ve kterých můžete likvidovat jednoho nepřítele za druhým. Kromě výše zmíněných nových her byla oznámena i třetí stejného žánru, očekávané Lies of P.

Na internetu se objevilo nové video s komediálním hlasem pro chystanou akci Lies of P. Po odhalení nových záběrů z hraní, screenshotů a trailerů na letošním Gamescomu se zdá, že projekt je již v poměrně pokročilé fázi vývoje s odhadovaným datem vydání na rok 2023. Soudě podle nového videa je však zřejmé, že přinejmenším některé části hry se ještě musí vychytat.
Lies of P v mnoha ohledech připomíná sérii Souls, zejména Bloodborne, ale podle vývojářů je tato podobnost neúmyslná. Zatímco prostředí a temná atmosféra se zdají být značně podobné Bloodborne, zdá se, že vývojáři z Neowiz Games a Round 8 Studio kladou větší důraz na příběh a postavy než v jiných titulech ze série Souls. Hráči ovládají Pinocchia v gotickém městě Kratos a hledají Geppetta. Očekávat máte více scén a interakcí, protože příběh je pro tento titul zásadní.
Video zveřejněné na Twitteru účtem THE RED DRAGON ukazuje dialog ze hry doplněný titulky ve spodní části obrazovky. Jak brzy uvidíte, dabing není tak dobrý, jak byl prezentován na Gamescomu. Ve videu se nachází postava v masce osla, jež se jmenuje Mad Donkey – jedná se o jednoho z bossů, které je třeba ve hře porazit. Vtipný však není ani tak text, ale způsob, jakým je podáván, a kontrast mezi příšerným hlasovým projevem a fantastickou atmosférou.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn