Všimli jste si, že jeden z bossů v Elden Ring jí malá zvířátka?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Rozhodl jsem se vám zničit všechny vaše ideály. Víte, jak je Ancestor Spirit takový krásný, majestátní a kouzelný? Tak už za chvíli pochopíte, že vlastně není. Ona je to skutečně taková animovaná mršina, podobná jelenovi, které je vám líto. Nyní už nemusí, požírá totiž malá roztomilá zvířátka, aby se léčila.
Toto odhalení pochází od hráčky Souls Zullie the Witch. Celá oblast, kde bojujete s Ancestor Spirit, je poseta duchy malých zvířat. Prakticky je to místo, kde pobíháte, podobné Expecto Patronum. A zatímco vy si ta malá zvířata můžete jenom prohlížet, Ancestor Spirit je požírá, aby se vyléčil. Když ho skutečně pozorujete, v jednu chvíli z nich život vysává. Druhou věcí, co onen Ancestor dělá, je, že se zhroutí a objeví se někde jinde. Pokud se ale zaměříte na místo, kde se objeví, předtím na onom místě stálo nějaké menší zvířátko.
Shrnuto, Ancestor Spirit není chudinka, ale pěkně žravý démon (jak se na Elden Ring sluší a patří), který ničí malá zvířátka, aby si zachránil vlastní zadek. Ostatně na detaily se podívejte v přiloženém videu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn