Elden Ring

Všimli jste si, že jeden z bossů v Elden Ring jí malá zvířátka?

12. 9. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Rozhodl jsem se vám zničit všechny vaše ideály. Víte, jak je Ancestor Spirit takový krásný, majestátní a kouzelný? Tak už za chvíli pochopíte, že vlastně není. Ona je to skutečně taková animovaná mršina, podobná jelenovi, které je vám líto. Nyní už nemusí, požírá totiž malá roztomilá zvířátka, aby se léčila.

Toto odhalení pochází od hráčky Souls Zullie the Witch. Celá oblast, kde bojujete s Ancestor Spirit, je poseta duchy malých zvířat. Prakticky je to místo, kde pobíháte, podobné Expecto Patronum. A zatímco vy si ta malá zvířata můžete jenom prohlížet, Ancestor Spirit je požírá, aby se vyléčil. Když ho skutečně pozorujete, v jednu chvíli z nich život vysává. Druhou věcí, co onen Ancestor dělá, je, že se zhroutí a objeví se někde jinde. Pokud se ale zaměříte na místo, kde se objeví, předtím na onom místě stálo nějaké menší zvířátko.

Shrnuto, Ancestor Spirit není chudinka, ale pěkně žravý démon (jak se na Elden Ring sluší a patří), který ničí malá zvířátka, aby si zachránil vlastní zadek. Ostatně na detaily se podívejte v přiloženém videu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.