F.I.S.T. Forged In Shadow Torch - Epic Games

Dalším titulem ve vánoční Mystery Game roku 2022 je F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

26. 12. 2022
Zdroj náhledu: TiGames

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dvanáctým Mystery Game titulem je akční hra F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch.

Hlavním hrdinou ve hře F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch je králík Rayton, bývalý voják odbojové armády, který po dobytí města Torch City žije v ústraní. Jeho přítel však za nejasných okolností zatčen, a tak nezbývá nic jiného než získat zpět své schopnosti a vydat se na jeho záchranu. Prozkoumejte zajímavý svět s různorodými oblastmi, spoustou soubojů a hádanek, které při své cestě potkáte.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Poté se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.