Dark and Darker duben – náhledový obrázek

Dark and Darker bude mít další veřejné testování

28. 2. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Několik dní nazpět se na Steamu volně dostupná demoverze Dark and Darker dočkala velkého úspěchu, čímž si vydobyla trvalé místo v žebříčku nejhranějších her na Steamu. Vývojář Ironmace ohlásil další testování hry na duben. Na úspěch chce navázat podstatnými přírůstky.

„Rádi bychom poděkovali všem, kteří nám pomohli s naším dosud nejúspěšnějším testem hry,“ napsal Ironmace na Discordu.

„Máme spoustu nových podnětů, ale práce je stále v procesu. Ve vhodnou chvíli se však o informace podělíme.“

„Nedávné veřejné testování položilo spoustu otázek, pročež je před spuštěním předběžného přístupu naplánován další test. Tentokrát máme v plánu vyzkoušet nové podstatné doplňky.

Ironmace dodává, že kvůli tomu bude vývoj pochopitelně vyžadovat více času.

„Víme, že prodloužené prostoje mezi testy hry mohou být pro naše fanoušky zklamáním, ale uděláme maximum pro to, aby ten další byl ještě lepší než předtím.“

Testování hry Dark and Darker je naplánováno na 14. až 19. dubna.

Příští datum testování hry Dark and Darker oznámil vývojář Ironmace na duben, protože tým plánuje navázat na svůj obrovský úspěch na Steamu „docela podstatnými přírůstky“ pro další testovací období. Fantasy RPG plné dungeonů překonalo očekávání tím, že během období demo Steam Next Fest soustavně přitahovalo více než 100 000 souběžných hráčů Dark a Darker a vývojář Ironmace se snaží na svém průlomovém hitu stavět.

„Rádi bychom poděkovali všem, kteří nám pomohli s naším dosud nejúspěšnějším testem hry,“ sdílí vývojář Ironmace příspěvek na oficiálním Discordu hry.

„Nasbírali jsme tolik dat, že jsme stále ve fázi zpracování. Jakmile budeme mít příležitost popadnout dech, podělíme se o spoustu zajímavých dat.“

Tým říká, že mu nedávný playtest, který byl po jeho obrovském úspěchu rozšířen, „dal spoustu vodítek, jak pokračovat ve vývoji“. Poznamenává, že mezi týmem byly vzneseny další otázky, a proto je před spuštěním předběžného přístupu ke hře plánován další test hry.

Tým dodává: „Doufáme, že pro tento test hry otestujeme nějaké docela podstatné doplňky,“ ale poznamenává, že kvůli tomu bude vyžadovat trochu více času na vývoj, než se hráči dostanou do hry. Budete si tak muset ještě chvíli počkat, než se budete moci vrátit a vymlátit kořist v nemilosrdných kobkách hry PvPvE.

Další datum testování hry Dark and Darker

Další test hry Dark and Darker je 14. až 19. dubna. Ironmace říká: „Víme, že prodloužené prostoje mezi testy hry mohou být pro naše fanoušky zklamáním, ale uděláme maximum pro to, aby ten další byl ještě lepší než předtím.“

S příslibem spousty nových funkcí v příštím playtestu to zní, že to bude určitě jedna z těch, které se dají ověřit, jestli se vám předchozí demo období líbilo, nebo jestli jste ho nestihli a chcete vědět, co všechno se kolem toho děje.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.