Days Gone fight to survive

Days Gone nejprodávanější hrou na Steamu

24. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Hra Days Gone, která byla původně jen na PS, dorazila na PC, a to konkrétně na platformu Steam. PC hráči se tak konečně dočkali svojí příležitosti vyzkoušet si Days Gone. Hra biker-zombie je nyní nejprodávanějším titulem na Steamu, překonává dokonce i takové tituly, jakými jsou Mass Effect a Resident Evil Village.

Vývojáři z Bend Studio se svojí hrou zajistili celkem rychlý pád Mass Effect Legendary Edition z první příčky prodejů. Remasterovaná vesmírná hra od BioWare po jednom týdnu klesla na druhé místo. Resident Evil Village se kvůli tomuto faktu taktéž posouvá o příčku níže. 

Days Gone je hra plná akce a dobrodružství!

„Days Gone je akční dobrodružství z otevřeného světa, které se odehrává v nezkrotné divočině dva roky po ničivé globální pandemii.“

Pokud jste ještě o hře Days Gone neslyšeli nebo jste ji cíleně přehlíželi, protože nebyla na PC, zde najdete pár bodů, co hra nabízí:

KLÍČOVÉ PRVKY

  • Ohromující prostředí: lesy a louky, zasněžené pláně i lávová pole… severozápad Ameriky je krásný i smrtící. Prozkoumej řadu pohoří, jeskyň, dolů a malých venkovských městeček poznamenaných miliony let vulkanické činnosti.
  • Brutální střety: budeš-li chtít přežít navzdory krutým gangům a hordám freakerů potulujících se krajem, budeš muset plně využívat různé vlastní pasti a zbraně i vylepšovat své schopnosti. A nezapomeň na svou tuláckou motorku, v rozlehlé krajině je to nedocenitelný stroj.
  • Proměnlivé prostředí: naskoč na Deaconovu spolehlivou motorku a vydej se na průzkum dynamického světa, který výrazně ovlivňuje počasí, střídání dne a noci i vyvíjející se freakeři, kteří se přizpůsobují svému prostředí – a lidem v něm.
  • Poutavý příběh: ponoř se do silného příběhu plného zoufalství, zrady a lítosti, protože Deacon St. John hledá naději poté, co utrpěl hlubokou osobní ztrátu. Co z nás dělá lidi tváří v tvář každodennímu boji o přežití?

Zdroj: Bend Studio

Zaklínač a Cyberpunk 2077 ve slevě!

Na čtvrtém místě se pak momentálně drží Zaklínač 3, který je standardně v TOP tabulce prodejů. Nicméně se sluší připomenout, že Zaklínač je momentálně na Steamu ve slevě. O krásné páté a šesté místo se střídavě dělí Subnautica: Below Zero a Red Dead Redemption 2.

A samozřejmě očekávaný dotaz, jak si na tom stojí hra od CD Projekt Red, a to Cyberpunk 2077? Tato hra je na jedenáctém místě, patrně také díky slevě 20 % z původní ceny.

Zdroj: pcgamesn.com 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.