Deep Rock Galactic narozeniny

Deep Rock Galactic slaví 4. narozeniny

25. 2. 2022
 

Deep Rock Galactic slaví již čtvrté narozeniny. Součástí oslav je speciální event, narozeninová výzdoba i probíhající sleva na Steamu.

Čtvrté narozeniny se musí oslavit ve velkém stylu, a tak od čtvrtečního večera až do pondělí 7. března probíhá ve hře speciální narozeninový event. Čeká na vás celkem šest misí, za které obdržíte skvělé odměny, a jako bonus za první a poslední misi získáte narozeninové čepičky. Na baru si můžete připít s ostatními hráči pivem, které je nyní zcela zdarma. Navíc se všude okolo baru nachází spousta balónků, které navozují tu správnou atmosféru.

Vývojářský stream a víkend zdarma

Vývojáři si připravili na páteční odpoledne speciální narozeninový livestream na jejich kanále na Twitchi. V několikahodinovém streamu se ohlédnou za předešlým rokem, představí nové koncepty i mody a na závěr je připravena debata s komunitním manažerem a hosty z týmu Ghost Ship Games. Stream začíná již v 13 hodin odpoledne a bude pokračovat až do večerních hodin.

Na Steamu právě probíhá slevová akce, ve které můžete Deep Rock Galactic zakoupit se slevou 50 % za cenu 14,99 €. Pokud si stále nejste jisti, zda by vás tato hra bavila, rozhodně využijte tento víkend, ve kterém ji můžete hrát zcela zdarma.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.