Epic Games hry zdarma - Metro: Last Light Redux

Desátá vánoční Mystery Game od Epic Games nabízí Metro: Last Light Redux

24. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Desátým Mystery Game titulem je Metro: Last Light Redux.

Štědrý večer nastal, a pokud stále nemáte rozbalené dárky, můžete si čekání zkrátit další Mystery Game hrou v obchodě Epic Games Store. Tentokrát se dostalo na Metro: Last Light Redux, tedy pokračování známé postapokalyptické série inspirované knižní předlohou spisovatele Dmitrije Gluchovského. Metro: Last Light s doplňkem Redux je vylepšenou verzí původní hry, která se může pyšnit především vylepšenou vizuální stránkou. Hlavní předností Metra je tajemná atmosféra, skvělý příběh a zábavná hratelnost.

Metro: Last Light bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Poté se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.