Modifikace přidává do Night City více koček

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: nexusmods.com/deceptious

Koček není nikdy dost a své o tom ví i modderská komunita, která se tentokrát rozhodla do stále populárnějšího Cyberpunku 2077 přidat více něhy. Night City je město zločinu a neustálého nebezpečí. Zdá se, že některým hráčům zde chybí více zvířecí společnosti, a tak raději sáhnou po této sérii modů přidávající několik roztomilých koček do různých bytových oblastí, než aby si detailněji uzpůsobili vzhled své postavy, přidali pár nových zbraní či létající dopravní prostředek.

Cyberpunk 2077 se při vydání na konci roku 2020 potýkal s mnoha problémy, ale díky velmi zdařilé seriálové adaptaci společně s nadcházejícím DLC Phantom Liberty se hráčská základna vyšplhala do nevídaných výšin. Není divu, že se komunita modderů rozjela a zásobuje Cyberpunk 2077 jednou zajímavou modifikací za druhou. Dnes jsou to právě kočky, co se budou nerušeně slunit na parapetu či odpočívat na polštáři. Proč? Protože čas s kočkou není nikdy promarněný! Přesně to nám dokázala hra Stray.

V Night City jste roztomilou kočku mohli potkat i bez modifikací, ale už nebylo možné s ní interagovat. To se nelíbilo uživateli pod přezdívkou Deceptious, který následně vytvořil mod, aby bylo možné si toulavou kočku pohladit. Nyní ten samý člověk přichází s několika individuálními mody pro každou jednu kočičku zvlášť. Každá šelmička je unikátní a hráčům nabídne zcela jiný vzhled. Vždy se navíc vztahuje k určitému bytu, jako například Corpo Plaza nebo The Glen a další. Snad se polské studio CD Projekt RED poučí ze svých chyb a do chystaného pokračování začlení více koček už v základní hře!

Mody si můžete stáhnout kde jinde než na Nexus Mods.

Zdroj: nexusmods.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn