Discord – logo

Discord konečně přichází také na Playstation 5

5. 2. 2023
 

Discord, který je v současnosti považován za jednu z nejoblíbenějších komunikačních platforem pro počítače, konečně přichází také na Playstation 5. Zatím se sice jedná pouze o testovací betaverzi a přístup k němu má jen malá část uživatelů, ovšem již brzy by měl být Discord oficiálně dostupný pro všechny uživatele Playstation 5 v plné verzi.

Integrace Discordu do systému Playstation přitom začala již před více než rokem, když provozovatel této platformy umožnil uživatelům propojení svých účtů. Na vašem profilu na Discordu tak bylo možné vidět herní aktivitu z konzolí od Playstationu. Vypuštění betaverze hlasového chatu je dalším krokem k dokončení zmíněné integrace.

Uživatelé, kteří dostanou možnost otestovat betaverzi, budou muset propojit své účty služeb Discord a Playstation Network, a to bez ohledu na to, zdali tento krok provedli již v minulosti. Posléze by měla být nabídnuta možnost „Transfer to PlayStation“. 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.