Assassin´s Creed Mirage - Basim je profesionální meditátor

Do Assassin’s Creed Mirage přichází režim New Game+

23. 11. 2023
 

Když jsem nedávno recenzoval Assassin’s Creed Mirage, věděl jsem, že po Valhalle to bude asi první AC, které už nikdy znovu nepustím. Nicméně vývojáři z Ubisoft Bordeaux mají očividně jiný názor než já, a tak kromě oprav všech chyb, které se ve hře vyskytují, přidávají další nové možnosti. Tím nejnovějším přídavkem bude New Game+ pro opakované hraní, už ale s řadou odemknutých věcí z prvního průchodu. A to hlavní, zmíněný update bude k dispozici zdarma na všech platformách už v prosincovém updatu.

To ale není vše, je také avizována ještě jedna solidní výzva: jeden život na celou hru. Můžete si pro tento achievement snížit i obtížnost celé hry, ale prostoru pro chyby je v počinu tolik, že respekt každému hráči, který se byť jen pokusí ho splnit. Ostatně, když jsem titul měl naposledy v rukách já, umíral jsem kvůli faktickým blbostem. Do hry také přijde možnost vypnutí efektu chromatické aberace. S nejnovějším updatem se opraví i průběh některých misí, NPC budou inteligentnější a zvýší se pestrost animací po zabití nepřítele.

Cítím ještě povinnost zmínit, že Ubisoft Bordeaux stále neplánuje žádné rozšíření pro Assassin’s Creed Mirage, jako měla například výše zmíněná Valhalla nebo kdysi dávno Odyssey. Nejspíš je to ale tím, že počin byl původně plánovaný jako DLC. Nemění to však nic na tom, že asasínů tu očividně bude ještě hodně. Mě ale zajímá, za koho budu hrát v AC: Red, a sakra, kdy tu bude ten asasín ze Svaté říše římské?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.