Slime Rancher 2 – blesk!

Do Slime Rancher 2 přichází počasí

16. 11. 2023
Zdroj náhledu: Monomi Park

Je to už více než rok, co Beatrix LeBeau navštívila Rainbow Island, aby založila novou farmu s rozkošnými slizáčky. Slime Rancher 2 je stále v předběžném přístupu, ale jak je vidět, vývojáři ze studia Monomi Park usilovně pracují dnem i nocí na tom, aby hráčům měli co nabízet za novinky. Nejnovější aktualizace do hry přináší něco, co jsme ve světě Slime Rancher ještě neviděli. Na ostrov se jako tornádo přihnaly všechny druhy počasí počínaje silnými dešti, bouřkami i omamným pylem, a dokonce nechybí ani mohutné cyklony. Při průzkumu už tak nebudete muset dávat pozor jen na nepřátelské slimy, ale i na živly. 

Dynamický systém počasí vás vystaví různým stupňům deště, větru, bouřek, pylu a dalším jevům po celém světě za doprovodu podmanivých melodií. Na scénu vstupují také dva nové přírůstky, Dervish a Tangle Slimes. Nezapomínejte, že hladový slizák je nešťastný slizák. Proto do hry přibyly hrušky a speciální slepice s kuřaty, které tito noví slizáčci přímo zbožňují. Kromě toho prošla velkou změnou Slimepedie, aby byla přehlednější a poskytla tak hráčům důležité informace daleko snáz. 

Na co si tedy dát pozor? Vítr se od klidných poryvů může změnit ve vichřici, a dokonce vyvolat cyklon. Déšť vytváří kaluže a při větší intenzitě dokonce vodopády. Někdy může být doprovázen bouřkou, a ta zase hřměním s blesky. Pyl pobízí k růstu plazivou révu a sníh se vyskytuje výhradně v oblasti chladného klima Powderfall Bluffs.

Slime Rancher 2 je k dispozici na PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Zvažujete-li koupi, naše recenze Slime Rancher 2 vám jistě pomůže se rozhodnout.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.