Dolphin Spirit náhled

Dolphin Spirit: Ocean Mission vychází ve čtvrtek

26. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nová vzdělávací dobrodružná hra Dolphin Spirit: Ocean Mission vás zavede nejen na exotický ostrov Maupiroa, ale také budete moci prozkoumávat tajemství ostrova na pevnině i pod hladinou. Společně s hlavní hrdinkou se vydáte na dobrodružné potápění, během něhož budete mít šanci potkat mnoho zajímavých zvířat a seznámit se tak s mořským světem. Mimo objevování tajemství a prožívání dobrodružství se naučíte také něco o životním prostředí. Kromě toho se pokusíte i zachránit ostrov, který je právě znečištěním ohrožen.
Dobrodružství však nebudete prožívat sami. Kromě místních ostrovanů vás bude provázet váš dědeček a v oceánu se můžete spolehnout na svého delfíního parťáka Keana. Zažijte tak ostrovní dobrodružství a nechte se obohatit novými znalostmi v této roztomilé PC hře, která vychází už 28. září.

Dolphin Spirit: Ocean Mission vychází na PlayStation 4 a 5, na Switch a na Steam. Kromě toho bude k dispozici i krabicová verze, na niž si budeme muset počkat až do 17. října. Limitovaná edice bude obsahovat dvě pohlednice a samolepky.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.