Dragon's Dogma – logiáš

Dragon's Dogma 2 konečně oznámena

18. 6. 2022
Zdroj náhledu: @DragonsDogma/twitter

Po dlouhých deseti letech, během nichž lidé žádali pokračování Dragon's Dogma, jej Capcom konečně vydává. Režisér série Hideaki Itsuno oznámil novou hru jako nečekané odhalení na závěr minidokumentu věnovaného desetiletému výročí původní hry.

https://twitter.com/DragonsDogma/status/1537561220558950402?s=20&t=LmubRg3aCZj5hHA0bXxk_A

„Omlouváme se, že jsme vás nechali čekat!“ Itsuno si dramaticky rozepnul mikinu a odhalil logo Dragon's Dogma 2. „Všichni z vývojářského týmu tvrdě pracují na hře, která se vám, jak doufáme, bude líbit. Prosím, těšte se na ni!“ Poté Itsuno upustil pověstný mikrofon a stream skončil po krátké ukázce z původní hry. Na twitteru Capcom také následně uvedl, že druhý díl vzniká na RE Enginu, tedy na stejném enginu, na jakém byla vytvořena hrstka posledních her Resident Evil a Monster Hunter Rise.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.