Rings of Power

Druhá řada Rings of Power se začne už brzy natáčet

10. 9. 2022
Zdroj náhledu: Amazon

Zatímco start seriálu Rings of Power byl tím z největších na světě a překonal snad všechny rekordy od spuštění, hodnocení diváků ohledně prvních epizod jsou stále rozporuplná, nehledě na to, že na Rotten Tomatoes si drží Audience Score na pouhých 39 %. Nehodnoťme ale sérii předtím, než skončí celá první řada, ačkoliv víme, že úspěchu a kvality House of the Dragon ani za ty peníze nedosáhne.

Každopádně kvůli obrovskému zájmu o Tolkienův svět bylo už předem avizováno, že Rings of Power bude mít více sérií a touží po tom, zmapovat co nejvíce událostí Druhého věku Středozemě (což už tedy první epizody pozměnily). Showrunneři projektu ale oznámili, že všechny přípravy na druhou řadu budou hotovy a brzy se začne opět natáčet. Nebude se natáčet už tolik na Novém Zélandu, ale pomalu se toho spousta přesune do Velké Británie. Další série se tedy dočkáme někdy v průběhu roku 2024, tak doufejme, že nezklame. Podívejme se proto ještě jednou na poslední trailer a věřme v pořádný happy end.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.