Disney princezny

DuckLordEthan převedl Disneyho princezny do anime a je to pecka

4. 3. 2023
Zdroj náhledu: Disney

Vždy, když se brouzdá po internetu, se může najít nějaký nějaký šikovný umělec, který svou tvorbou pobaví a oslní ostatní. Pro mě se to tento týden stal DuckLordEthan, jenž na svém profilu na stránce Deviantart zveřejňuje úžasné úpravy známých značek do naprosto jiné podoby. Nejvíc mě zaujal právě přechod na anime, kde jde vidět, že rozdíl mezi Disneym a současnou japonskou tvorbou může být skutečně diametrální.

Základním měřítkem asi mohou být japonské negližé situace, do kterých se v mnoha případech postavy dostávají. Zde si můžeme tak krásně povšimnout malé mořské víly Ariel ve velmi nezáviděníhodné poloze, přesto velice věrné skoro až možnému animovanému ztvárnění. Ze známých pohádek si ale vzal na paškál i úpravu slavné čínské Mulan, Belly z Krásky a zvířete a rovnou i s princem, Elsy z Ledového království, Aladina, Popelky, Meridy z pohádky Rebelka, Lilo a Stitche nebo Sněhurky.

Je očividné, že jeho umění má minimálně jeho diváky pobavit, a já mohu říct, že minimálně v mém případě se mu to více než podařilo. V jeho tvorbě ale můžete najít také Spider-Mana či oblíbené morové doktory. DuckLordEthan dokonce udělal i pravý opak, kdy přivedl hrdiny z mangy My Hero Academia na standardy Marvelu. Koukněte na jeho profil a na jeho umění a třeba naleznete pobavení, které zrovna potřebujete.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.