Battlefield 2042 intro21

EA DICE si odneslo cennou zkušenost

26. 3. 2022
Zdroj náhledu: EA

EA DICE tvrdí, že se z Battlefieldu 2042 „poučila“ a v budoucích verzích hry pravděpodobně změní mnoho zásahů.

Tyto informace poskytl časopis XFire, který tvrdí, že má interní informace o praktikách různých vývojářů Battlefieldu 2042 v EA DICE. Podle zprávy se většina vývojářů hry přesunula k nové akci – v rámci série stříleček – a původní myšlenka byla, že se tento připravovaný titul stane „střílečkou na hrdiny“, ve které se specialisté stanou žoldáky.

Zdroj: EA DICE

Ale díky reakcím fanoušků na Specialisty obsažené v Battlefieldu 2042 to už nemusí platit. Zpráva z XFire tvrdí, že změny v rolích specialistů pro Battlefield 2042 se projeví i v další hře série a role a schopnosti specialistů budou více svázány s tradičními třídami. Podle zdroje ze studia si z uvedení hry Battlefield 2042 odnesli „cenné zkušenosti“. To by mohlo ovlivnit podobu další hry ze série Battlefield, která se nyní zřejmě vydá zcela jiným směrem, než jaký byl připravován před uvedením Battlefield 2042.

Zdroj: gamesradar.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.