EA Play – logo

EA Play se letos nekoná

16. 3. 2022
Zdroj náhledu: EA

Poprvé od E3 2016 byla událost EA Play Live zrušena

Ve vyjádření pro IGN mluvčí EA upřesnil, že se akce neuskuteční kvůli časovému nesouladu.

„Milujeme EA Play Live, protože je to náš způsob, jak udržovat kontakt se všemi našimi fanoušky a podělit se nimi o novinky," stojí v prohlášení. „Letos to ale není zařízeno tak, abychom vám mohli ukázat všechno v jednom termínu. V našich špičkových studiích se dějí vzrušující věci, o kterých se více dozvíte později během letošního roku, až nastane ten správný moment. Těšíme se, že budeme moci po celý rok trávit čas společně s vámi!“

EA Play Live představuje tradičně prezenční akci, na níž se hráči mohou seznámit s připravovanými hrami od vydavatelů. Ale jako většina živých akcí uplynulých let se i tato událost proměnila pro roky 2020 a 2021 v plně digitální show. ESA – Entertainment Software Association – všeobecně zrušila plánovanou prezentační akci E3 2022, což vypadá na další virtuální přehlídku podobnou té předchozí. Zarážející ovšem je, že ESA doposud nezveřejnila, co přesně plánuje na veletrh E3 2022, který se koná již za několik měsíců.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.