battlefield 4

EA rozdává rozšíření do Battlefield 4 zdarma

11. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vzhledem k tomu, že brzy dorazí Battlefield 2042, se EA snaží udržet Battlefield 4 v akci přidáním rozšíření zdarma.

Zdroj: DICE

Fanoušci se zdánlivě houfně vrácí do Battlefieldu 4, jelikož je to poslední hra ve franšíze s podobnými zbraněmi a gadgety jako chystané Battlefield 2042. Díky tomu se EA rozhodlo pokračovat v Battlefield 4, a novým i stávajícím hráčům tak nyní nabízí rozšíření.

Se vším tímto obsahem už fanoušci v dohledné době nikam nepůjdou, protože DICE přidává další servery na podporu obrovského nárůstu hráčů, kteří se vrací k Battlefield 4, aby nyní mohli bojovat ve válečné zóně. EA vytvořila „Second Assault“ pro hráče na Xbox One zdarma. Jako druhé rozšíření pak přidala pro first-person střílečku nové zbraně a přepracované varianty map z Battlefield 3.

Zdroj: DICE

Rozšíření Battlefield 4 přidává do arzenálu pět nových zbraní. Tyto najdete na stránce, kde si hráči mohou u svého vojáka měnit zbraně, attachments a gadgets:

  • F200 Útočná puška bullpup
  • AS Val Útočná puška sovětské výroby
  • DAO-12 Revolverová brokovnice
  • M60E4 Americký lehký kulomet
  • GOL Magnum Odstřelovací puška

Z Battlefield 3 se vracejí následující oblíbené klasické mapy, které jsou aktualizovány. Hráči zde mohou komunikovat s prostředím a mění si mapu zápas od zápasu.

Oblíbené klasické mapy:

  • Caspian Border 2014 – jedná se o mapu pro těžká vozidla a je úplně jasným příkladem klasické hry Battlefield. Mapa je díky široké škále vozidel a různých terénů vhodná úplně pro všechny classy.
  • Ománský záliv 2014 (Gulf of Oman) – jedná se o noční pláž v Perském zálivu.
  • Operace Firestorm 2014 – tato mapa momentálně obsahuje více výbušných předmětů, které mohou způsobit požár nebo výbuch.
  • Opreca Métro 2014 – tato operace se odehrává v Paříži ve Francii podobně jako Seine Crossing. Operace však probíhá v parku, v podzemním systému metra a v kavárně obklopené bytovými domy a pařížskou burzou.

Battlefield 4 je aktuálně k dispozici pro PC, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 a Xbox One.

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.