Encased práce snů

Encased – nové lokace

15. 1. 2022
 

O oblíbené sci-fi postapokalyptické RPG hře Encased jsme vás podrobně informovali v naší recenzi předběžného přístupu. Hra se odehrává v alternativní historii 70. let 20. století. Příběh začíná v roce 1971, ve světě právě skončila studená válka a také válka ve Vietnamu. Nebylo to však díky tomu, že by znepřátelené strany dostaly rozum a samy od sebe zjistily, že je lepší spolupracovat. Vše bylo kvůli objevení tajemného Dómu.

Jedná se o propracované a sofistikované RPG, které vám dá možnost se opravdu vcítit do vámi vytvořené postavy. Po celou dobu hraní máte velkou volnost a možnost řešit různé situace po svém. Svět a okolí pak na tyto situace průběžně reagují. Vývojáři po oficiálním vydání na hru nezanevřeli, stále komunikují s komunitou a přinášejí vylepšení, nové prvky a zásadní změny světa. Není se tak čemu divit, že v pravidelných zprávách na hráče čeká opět řada novinek.

Nové lokace a modely automobilů v Encased

„Víme, že jsme slíbili opravu na konci prosince, ale bohužel – z technických důvodů – jsme museli vydání odložit na leden. Tento měsíc na vás ale nový obsah určitě čeká. Čas navíc na vývoj nám umožnil vypilovat nové lokace a mechaniky a také opravit některé chyby.“

– Dark Crystal Games

Podle dostupných informací jednou z hlavních změn a novinek, které patch přinese, budou nové lokace. Konkrétně půjde o „The Fallen Fortress“ a „The Mysterious Caves“. Samozřejmostí jsou pak noví nepřátelé, nové vybavení a další zajímavé předměty. 

Zdroj: Dark Crystal Games

To však není všechno! S novým vybavením budete moci odjet na zcela nově přepracovaných dopravních prostředcích: pod Dómem můžete opravit nebo vyhodit do povětří jakékoliv vozidlo a tyto opravené vozy lze zároveň použít jako osobní vozidla. V každé lokaci bude nyní místo, kde je můžete zaparkovat.

Hráči s velkými monitory ocení nový kontrastní režim a dlouho očekávanou možnost změny velikosti písma. Už nebudete muset namáhat oči, abyste přečetli jakýkoli text. 

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.