Encased Halloween

Encased – očekávaný hotfix

10. 11. 2021
Zdroj náhledu: Dark Crystal Games

O velmi povedené sci-fi postapokalyptické RPG hře Encased jsme vás podrobně informovali v naší recenzi předběžného přístupu. Hra se odehrává v alternativní historii 70. let 20. století. Příběh začíná v roce 1971, ve světě právě skončila studená válka a také válka ve Vietnamu. Nebylo to však díky tomu, že by znepřátelené strany dostaly rozum a samy od sebe zjistily, že je lepší spolupracovat. Vše bylo kvůli objevení tajemného Dómu.Před několika málo okamžiky byl uveden velmi očekávaný hotfix. V rámci tohoto hotfixu byl také oficiálně ukončen halloweenský event.

Zdroj: Dark Crystal Games

Encased – konec eventu a očekávaný hotfix

Co vše tedy bylo opraveno a co nám k tomu vývojáři řekli, se dočtete níže.

„Od vydání hry Encased uplynuly dva měsíce. Během této doby jsme výrazně zlepšili stabilitu, přidali více událostí týkajících se reputace a opravili mnoho chyb a překlepů. Zveřejnili jsme také plán dalšího vývoje hry. Do Nového roku vyjde další patch obsahující speciální události pro vozidla (včetně Ursuly), úpravy vyvážení a řadu změn „kvality života“.

Co se týče dnešního hotfixu, přidali jsme do nej malý počet oprav a vypnuli jsme halloweenskou událost – event. Mějte na paměti, že obchodník jménem Sylvia Halen zůstane ve městě a bude i nadále poskytovat odměny výměnou za prokletá semínka, ale kostlivci s dýňovou hlavou ze hry zmizí až do příštího roku.

Co se týče úprav provedených ve hře, zde je jejich seznam:

  • Oprava nekroidů, kteří generují omračující „pole smrti“.
  • Opraveno snížení reputace církve po smrti Victorie Legrandové
  • Opraveno nekonečné získávání zkušeností s pojistkami v části reaktoru Magellan
  • Opraveno tlačítko pro vytváření zkratek schopností na panelu rychlého přístupu
  • Opraveno zamrzání v dialogu s bandity na stanovišti Roadside Picnic během prologu
  • Možnost používat generátor utajení rozšířena na roboty a spojence
  • Nyní si můžete promluvit s Lennym po porážce Zasažených
  • Opraveny navigační trasy pro nové postavy v poušti poblíž lokace Concord
  • Lokalizace byla výrazně vylepšena
  • Opraveny překlepy“

  - Dark Crystal Games

Kompletní zprávu naleznete zde.

Na některé překlepy komunita často upozorňovala, hotfix se tak stal během několika okamžiků velmi kladně přijatým a ohodnoceným. Některým „vykutáleným“ hráčům se však určitým způsobem nelíbilo, že byl opraven bug s nekonečným získáváním zkušeností. Nicméně i tento krok je krok k lepšímu zážitku ze hry.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.