Genshin Impact – logo

Enkanomiya slibuje nové truhly

20. 12. 2021
 

Enkanomiya slibuje nové truhly. Prozkoumávání světa je pravděpodobně jedním z hlavních taháků Genshin Impact. Každý region přináší něco k prozkoumání, takže je vždy vzrušující, když je do hry přidán nový region. Genshin Impact nabízí velký a rozmanitý svět, od vysokých hor Liyue a Inazuma až po pláně Mondstadt. Hledání truhel v Genshin Impact se stalo jednou z nejvíce vzrušujících věcí ve světě Teyvat.

Otevření těchto truhel odměňuje hráče cennými předměty, jako jsou například Primogemy. V současné době existují pouze čtyři typy truhel: běžné (common), skvělé (exquisite), drahocenné (precious) a luxusní (luxurious). Zdá se však, že miHoYo v nadcházejících aktualizacích představí ještě jeden typ. Podle několika úniků Genshin Impact budou hráči schopni najít nové „Junk truhly“. Těchto truhlic by mělo být podle všeho nejméně osmdesát dva. Každá z nich vám poskytne deset až patnáct tisíc Mory.


Úniky tvrdí, že tento typ truhly bude možné získat pouze v regionu Enkanomiya, který se teprve dostane na servery. Enkanomiya bude zřejmě vertikální mapa podobná Dragonspine, která má několik vrstev prozkoumatelného terénu. Nedávný únik mapy odhalil, že mezi body teleportu Enkanomiya není velká vzdálenost, což je obvykle případ vertikálních částí Teyvatu.

Genshin Impact je nyní k dispozici pro mobilní zařízení, PC, PS4 a PS5. Verze Switch je ve vývoji.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.