Melvor Idle - Epic Games Store

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 2.

21. 12. 2023
Zdroj náhledu: Games by Malcs

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game několik zajímavých her, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Druhým titulem roku 2023 je dobrodružná hra Melvor Idle.

Melvor Idle

Máte rádi série, jako je například RuneScape? Právě pro vás je určena druhá hra ve vánoční rozdávačce od Epic Games s názvem Melvor Idle, která si bere inspirace právě z RuneScape. Titul od vývojářského studia Games by Maics je vhodný jak pro zaryté fanoušky podobných žánrů, tak i pro absolutní nováčky, již nemají s podobným stylem zkušenosti.

Melvor Idle bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Posléze se můžeme těšit na třetí Mystery Game roku 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.